POLYGEL №4 - гель нюдовий відтінку, що ідеальний для створення натуральної форми нігтів та забезпечення міцності та довговічності вашого дизайну.
CROOZ POLYGEL - це колекція якісних полігелів, які підкорюють майстрів своїми параметрами, перевершуючи якість акрилових та гелевих матеріалів. Вони об'єднують у собі найкращі властивості обох технологій, дозволяючи моделювати ідеальну форму з першого шару. Якщо ви давно в пошуках якісного продукту для нарощування, моделювання, ремонту чи укріплення нігтів, то вам варто звернути увагу на цю лінійку полігелів.
Особливості:
- Густа консистенція, яка не тече під час викладення та зручна в роботі різної складності.
- Еластичний під час роботи і твердий після полімеризації.
- Підходить для роботи зі слабкою, пошкодженою нігтьовою пластиною.
- При сушінні полігель не пече в лампі, що робить його ідеальним варіантом для нарощування або зміцнення тонких чутливих нігтів.
- Після полімеризації утворює жорсткий каркас, що не викликає усадки та міцно утримує арку, забезпечуючи стійкість манікюру.
- Текстура гелю допомагає зміцнити та захистити нігті від пошкоджень, запобігаючи їх ламкості та відшаруванню.
- Висока зносостійкість забезпечує стійкий блиск та яскравість протягом тривалого носіння.
Обʼєм: 30 мл