Гель-лак 104 JOIA vegan 一 елегантний відтінок сакури стане Вашою особистою кольоротерапією. Такий особливо витончений та жіночний пігмент можна сміливо вважати класикою, бо він доречний завжди і всюди. Гармонія та спокій 一 ось, що випромінює манікюр у такому відтінку. Тому не вагайтесь, та впевнено обирайте такий гель-лак для свого наступного покриття.
- Гель-лак відрізняється самовирівнюючими властивостями
- Максимально зручне нанесення, завдяки якісно виготовленому пензлику
- Ідеально лягає в один шар. Не утворює смуг і не розтікається
- Неймовірна стійкість, щільність, яскравість, насиченість пігменту
- Швидка полімеризація
- Не має різкого запаху
- Унікальна формула складу 15 FREE
Як використовувати гель-лак JOIA vegan:
- Прибери глянець з усієї поверхні нігтя за допомогою бафу 180 гріт або пилки, абразивністю 240 гріт, покрий її дегідратором Nail Dryer JOIA vegan та безкислотним праймером Nail Primer JOIA vegan.
- Нанеси та полімеризуй тонкий шар базового покриття.
- Нанеси гель-лак і полімеризуй у LED-лампі 48 W щонайменше 60 секунд. При необхідності після полімеризації першого шару процедуру можна повторити.
- Нанеси глянцеве або матове топове покриття JOIA vegan та полімеризуй у LED-лампі 48 W не менше 60 секунд.